Odpovědnost za obsah

Publikované informace nemusí být úplné či aktuální

Informace dostupné na těchto webových stránkách nemusí být úplné. Vynakládáme značné úsilí k tomu, abychom používali přesné a aktuální informace. V souvislosti s jejich přesností a úplností však nevydáváme žádné záruky ani prohlášení. Informace zde zveřejněné jsou poskytovány tak „jak jsou“, tedy bez jakékoli záruky. Neneseme odpovědnost za poškození počítače v důsledku používání těchto webových stránek. Nevydáváme žádné prohlášení ani záruku, že budou tyto stránky dostupné či bezchybné. Dále nezaručujeme, že jsou tyto webové stránky či server, který je zpřístupňuje, bez virů či jiných závadných prvků. Neneseme odpovědnost za jakékoli škody způsobené webovými stránkami a neposkytujeme odškodnění za tyto škody.

Odkazy na webové stránky třetích stran

Tyto webové stránky mohou na některých místech obsahovat hypertextové odkazy na webové stránky třetích stran. Nezodpovídáme za jakékoli informace, názory či přesnost informací obsažených na těchto jiných webových stránkách. Nezodpovídáme za software stahovaný z těchto stránek, který může obsahovat viry či jakékoli jiné prvky destruktivní povahy. V žádném případě nepřejímáme jakoukoli odpovědnost za případné ztráty, škody, náklady či závazky vzniklé na základě stažení takového materiálu.

Lakování nákladních vozidel a dalších strojů

Prodej techniky


Naší nabídku prodávané techniky můžete navštívit zde >>

Opravy - servis vozidel

Tahač návěsů MAN 41.603 (vyhořelá elektroinstalace a kabina)


MAN 41.403 VFAV-G (převrácené, poškozená kabina a korba)

Vojenská technika

Jízda tankem VT-55 - PŘIPRAVUJEME !!!

Jízda tankem je snem každého kluka? Projížďka a řízení vyprošťovacího tanku VT-55 splní vaše představy o řízení monstra, které se nezalekne ničeho! Vyzkoušejte si jízdu v tanku a prožijte netradiční zážitek plný adrenalinu.

Tank je nejlépe pancéřovaný bojový prostředek ze všech pozemních bojových vozidel a nese z nich nejefektivnější protitankové zbraně. Tyto charakteristiky společně s intenzívním hlukem, který vydává pohybující se tanková formace, dělají z tanku jednu z nejobávánějších zbraní na bitevním poli, ceněnou pro šok, který působí na jiné typy jednotek.

Podkategorie